Jak działamy

Firma Welldding została stworzona, by dostosowywać się do Państwa indywidualnych życzeń i potrzeb w zakresie przygotowania i przebiegu tak ważnej uroczystości, jaką jest ślub i wesele.


Jak działamy? Po umówieniu się (telefonicznym lub mailowym) wspólnie ustalamy miejsce i termin pierwszego – niezobowiązującego spotkania, na którym poznajemy Państwa oczekiwania i wizję wesela. W tym czasie tworzymy zarys przebiegu uroczystości.


Po zapoznaniu się z Waszymi oczekiwaniami odnośnie miejsca uroczystości – stylu, liczby osób oraz zapotrzebowania logistycznego – przedstawiamy lokale, jakie według nas będą spełniały wszystkie wymagane kryteria. W dniu pierwszego spotkania możemy również omówić motyw przewodni wesela. Przedstawiacie Państwo swoje oczekiwania i pomysły, a jeżeli jeszcze ich nie macie – zasugerujemy najlepsze rozwiązaniaoraz nasze sugestie i projekty.


Po zakończonym spotkaniu wysyłamy do Państwa wstępny budżet przedsięwzięcia i czekamy na Waszą decyzję o współpracy. Po jej otrzymaniu podpisujemy umowę i od razu przechodzimy do realizacji zadań. Przez cały okres – od pierwszego spotkania do dnia ślubu, pozostajemy z Państwem w ciągłym kontakcie (osobistym, telefonicznym lub mailowym). Na bieżąco informujemy Państwa o postępach w pracach, omawiając przy tym szczegóły, proponując rozwiązania i służąc radą. Gdy termin wesela będzie już się zbliżał przygotowujemy scenariusz ślubu i wesela, uwzględniającw nim każdy detal – począwszy od planu dnia dla Pary Młodej, poprzez zadania podwykonawców rozłożone odpowiednio w czasie, kończącna transporcie ostatniego gościa do miejsca noclegu. Odpowiednio wcześniej wszyscy podwykonawcy dostają od nas kopię scenariusza, by mogli zapoznać się z planem swojej pracy. W dniu ślubu i wesela osobiście czuwamy nad wszystkim, by nic nie odbiegło od wcześniejszych ustaleń.
Tego dnia, od samego rana aż do zakończenia przyjęcia, jesteśmy wyłącznie do Państwa dyspozycji.